Keurmeester: Geir Nordahl Pedersen (Noorwegen/Nederland)

Babyklasse reuen
Utze Urias van het Bossche Front (Hidde van het Bossche Front x Quinta Alba van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: P.C.S. Seinen
1 Veelbelovend, Beste Baby
Ubbo Ulysses van het Bossche Front (Hidde van het Bossche Front x Quinta Alba van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: K.O. Tam
absent

Babyklasse teef
El-Andar-Angel van Taiynan (Kamp. Rossy Egon M: Dum Dum Diddle van Taiynan), f/e: Jacqueline Stegehuis
1 VB

Puppyklasse reuen
Jan Enzo von Reichenberg (Chia-Taiwan Dar-Lon x Dora von Reichenberg), f: Erika Benka, e: Arnold Bakker en Alida Bakker-van Polen
1 Veelbelovend, Beste Puppy
Cherokee Lietuvos Liutas (Kamp. L&A Goodtymes Black Sabbath x Kamp. Orra Lietuvos Liutas), f: Loreta Tamaseviciene, e: Camilla May-Schulz
2 Belovend

Puppyklasse teven
Violet Blonde of the Royal Club (Night Patrol of the Royal Club x Summer Sorbet of the Royal Club), f : K.Buurman, e: W. van den Oetelaar en H.P.E. Swinkels
1 Veelbelovend
Banvin Fun Beatrice Fair Lady (Aerospace Skywalker Banvin Fun x Shagio-Chen Bessy), f: Julia Vinogradova, e: Jester Koschinski
absent
Amber (Kamp. Mi-Pao’s Mountie NJK x Pasja), f/e: B.E. van der Zanden
absent

Jeugdklasse reuen
Boss van de Beerse Haj (Qu Blue Bari von Reichenberg x Sherae Cream Pearl N Lace), f:
Anne Timmermans-Evers, e: Jasmijn Timmermans
1 U
Black Jack van de Beerse Haj (Qu Blue Bari von Reichenberg x Sherae Cream Pearl N Lace), f: Anne Timmermans-Evers, e: Miranda Gebruers
2 ZG
Vita-Texla Orhan (Koperrood Flying Tiger x Vita Texla Irene), f: H.C.van Slageren, e: E. van Holten en M. Hietbrink
3 ZG
Vita-Texla Olaf (Koperrood Flying Tiger x Vita Texla Irene), f: H.C.van Slageren, e:Willem Vogel en Jannie C Vogel- van Leur
4 ZG
Koperrood Layka (Kamp. Domino Return Of The Tiger x Crimson The Challenger), f: Jenny Klijn-Quintelier, e: Edwin von Franquemont
ZG

Tussenklasse reuen
Bai Ling Pei´s Apollo The Moonwalker (OK GO Lietuvos Liutas x Witchcraft Goodtymes de la Yakka), f: Camilla Schulz, e: Jester Koschinski
1 U
Paramount Buddy NJK (Paramount The Teaser x Kamp. Paramount Pilot's Tahlulla), f:
Jeffrey Sedillos, e: Anne Timmermans-Evers
2 U
Bagatur Brannik from Realnature NJK (Kamp. Rossy Cream Tornado x Laurentine van het Bossche Front), f: Angel Trendafilov, e: Moniek Clignet en Janneke Leunissen-Rooseboom
3 U
Vita Texla Nobbo (Kamp. Koperrood Zwarte Hannes x Vita Texla Lobke), f/e: Henk van Slageren
4 ZG
Honiland Be Happy (Kamp.Honiland Exclusive Black Smooth x Honiland Sparklet Fire), f: Elena Shorina, e: Anne Timmermans-Evers
ZG

Open klasse reuen
Hongwei von Mien-Shan (Kamp. Chic Cargo of the Royal Club x En'n Gai von Mien Shan),
f: Ursula Studzinski, e: Erika Benka
1 U
I-Maska-Wang Wang Zhu von Mien-Shan (Kamp. Chic Cargo of the Royal Club x En'n Gai von Mien Shan), f: Ursula Studzinski, e: Jan Mulder
2 U
Aybo Fjurdy vom Beketal (Kamp. Chi Ming Zung Tzung Le x Bianka vom Selketal), f: Werner Harms, e: Frans van Os
3 ZG
Orso van het Bossche Front (Hidde van het Bossche Front x Kamp. Germke Grazyna van het Bossche Front), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: Monique van den Berg
4 ZG
Dai-Chan Smooth von der Wieseckaue (Kamp. Mees van het Bossche Front x Kamp.Chi Tsao Little Princess Zung Tzung Le), f: Nicole Jakobeit, e: Birgit Hildebrandt
ZG

Kampioensklasse reuen
Kamp. Chen Jing Zung Tzung Le (Kamp. Smooth Contender of the Royal Club x Kamp. Ai Bu Shi Shou Zung Tzung Le), f: Daniela Söhl, e: Nicole Jakobeit
1 U, CAC, Beste Reu
Kamp. Rossy Egon (Rossy White Rómeo x Fearless Heart Imperial Golden Lady), f: F: Éva Burstné Hagyárossy, e: Jacqueline Stegehuis
2 U, resCAC
Kamp. Maruso's Night Shade NJK (Dsquared dei Tre Regni x Dremo Dowager), f: : Ruth Ried, e: Wim Barning
3 U
Kamp. First Sherdan Derny de l’Empereur Gengis Kan (Kamp. Chowderny Xinling Shi x Chen Si Bleu du Lee Dou des Thitounes), f: Nadine Soubeyrand, e: Nadine Mattart
4 U
Kamp. Honiland Exclusive Black Smooth (Kamp. Paramount Stylish Smooth x Honiland Grand Prix), f/e: Elena Shorina
U
Kamp. Eastern-Magic I Was Born In Beijing (Eastern-Magic Floyd's Mulligan x Silkwoods Karamel Sutra), f: M. Fan Chi Kai, e: Annie Baty
absent

Veteranenklasse reuen
Kamp. Chowderny Xinling Shi (Kamp. Rocky Black Pearl du Lee Dou des Thitounes x Ushuaia Xinling Shi), f: J. Houben, e: Nadine Mattart
1 U, Beste Veteraan

Jeugdklasse teef
Xenia Smooth Virta Valo (Kamp. Baron Gaston Armanjak de Sun Vit x Kamp. Jamie Lee Smooth Virta Valo), f: Ewa Nowakowie, e: Nicole Jakobeit
1 U
Sita De Sjouwer Stee (Koperrood Flying Tiger x Liang De Sjouwer Stee), f: H.W. van Dalen-Baron, e: Karin Beerens
2 ZG
Koperrood Jade (Kamp. Domino Return Of The Tiger x Koperrood Crimson The Challenger), f: Jenny Klijn-Quintelier, e: W. Scheerhorn
3 ZG
Teuntje Tjallina van het Bossche Front (Kamp. Zeus Bohemian Hako x Kamp. Ploon van het Bossche Front), f: F: J. Leunissen-Rooseboom, e: Monique van den Berg
4 ZG
Blue Velvet van de Beerse Haj (Qu Blue Bari von Reichenberg x Sherae Cream Pearl N Lace), f/e: Anne Timmermans-Evers
ZG
Fürstin Yuca von Reichenberg (Yukon von Reichenberg x Ohna von Reichenberg).f: Erika Benka, e: Valerie Devoi
ZG
Koperrood Ninga (Kamp. Domino Return Of The Tiger x Koperrood Crimson The Challenger), f: Jenny Klijn-Quintelier, e: Marcel Meupelenberg
ZG

Tussenklasse teven
Enigma Grozio Akcentas (Paramount American Outlaw x Inara Born To Win Cunami), f: Silvija Bielskyte, e: Jester Koschinski
1 U
Honiland Bright Smile NJK (Kamp. Honiland Exclusive Black Smooth x Kamp. Honiland Sparklet Fire), f: F: Elena Shorina, e: Claudia en Heinz Kleinheisterkamp
2 ZG

Open klasse teven
Shine On of the Royal Club (Kamp. Cinderella Man of the Royal Club x Kamp. Armani Night of the Royal Club), f: K. Buurman, e: Robert de Koning
1 U
Koperrood Red Teaka (Domino Return Of The Tiger x Koperrood Crimson The Challenger), f: J. Klijn-Quintelier, e: Remie Brink
2 ZG
Wong De Sjouwer Stee (Domino Return Of The Tiger x Jade De Sjouwer Stee), f: H.W. van Dalen-Baron, e: Dolinda Oskam-Helsloot
3 ZG
Kim-Li van het Venne-Dorp (Fu Man Chu van het Venne-Dorp x Churlie van het Venne-Dorp), f: A.M. Snels- van Amelsvoort, e: A. Leeuwenstein
4 ZG
Oopke Germkes van het Bossche Front (Hidde van het Bossche Front x Kamp. Germke Grazyna van het Bossche Front), f: Janneke Leunissen- Rooseboom, e: Wim Kaptein en Mieke Eichhorn
ZG

Fokkersklasse teef
Esta von Reichenberg (Domino Return Of The Tiger x Udina von Reichenberg), f/e: Erika Benka
1 U

Kampioensklasse teven
Kamp. Chi Tsao Little Princess Zung Tzung Le CW’12 (Kamp. Smooth Contender of the Royal Club x Kamp. Ai Bu Shi Shou Zung Tzung Le), f: Daniela Söhl, e:Nicole Jakobeit
1 U, CAC, Beste Teef, Clubwinnaar 2013
Kamp. Xiao-Xing Oelan Oede CW’10/’11(Black-Schnau Egon x Tai-Mai Oelan Oede), f/e: Jan van der Stelt
2 U, resCAC
Kamp. Honiland Una Fiore (Lo-Re' Pepperland Riddles In The Sand x Honiland Sparklet Fire), f/e: Elena Shorina
3 U

Veteranenklasse teven
Vita-Texla Tinka (Liam Yin van Juttersburgh x Xin- Feng's Anouska), f/e: H.C. van Slageren
1 ZG
Vita-Texla Pandora (Nørskov’s Black Buddy Boy x Xin- Feng's Anouska), f/e: H.C. van Slageren
2 ZG

Koppelklasse
Orso van het Bossche Front en Teuntje Tjallina van het Bossche Front, e: Monique van den Berg
1