Keurmeester: Charlotte Nørskov Jensen (Denemarken)

Babyklasse reuen
Smoothie's Imprudence Of Gold Iwan (Gold Is Hazel Bear del Fiume Giallo x Geisha Blue At Smoothies du Kiang Ti -Ho), f: J. Clermont, e: P.S. Cheng
1 Veelbelovend
Wiert van het Bossche Front (Kamp. Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front NJK), f:J. Leunissen-Rooseboom, e: S. Mustert
absent
Viggo van het Bossche Front (Imperial Dreams of Black Nights x Kamp. Ploon an het Bossche Front NJK), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: W. Boere en R. Stronk
absent

Babyklasse teven
Rahel Sarai at Gao De Xin (Kamp. Tin Pan Alley Easy Rider for Timang x Abigail Jeanne Paulette), f: E. Briatore, e: J. Koschinski
1 Veelbelovend, Beste Baby
Honiland Incredible Sarah (Paramount Buddy x Kamp. Honiland Una Fiore) f: E. Shorina, e: A. Timmermans-Evers
2 Veelbelovend
Rosewine's Angelina at Bai Ling Pei's (Kamp. Rosewine's Rockabilli Red x Bai Ling Pei's Angel She's Darling) f: J. Olson, e: C. May-Schulz
3 Veelbelovend
Bonny Beer v.d. Ackerdijkse Polder (Kamp. Mi-Pao's Canadian Mountie x Mi-Pao's Indian Summer), f: A. den Os, e: W.J.E. en A. den Os
4 Veelbelovend
Wouke van het Bossche Front (Kamp. Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front NJK), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: D. Carlier-Wicik en P. Carlier
Veelbelovend
Wencke van het Bossche Front (Kamp. Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front NJK), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: M. Nanninga
Veelbelovend
Wopke van het Bossche Front (Kamp. Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front NJK), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: J. Lugte
Veelbelovend
Smoothie's Imprudence Of Gold Absolutly Lovely (Gold Is Hazel Bear del Fiume Giallo x Geisha Blue At Smoothies du Kiang Ti -Ho), f: J. Clermont, e: P.S. Cheng
Veelbelovend
Little Miss Sunshine van Tjeda (I-Maska-Wang Wang Zhu von Mien Shan x Koperrrood CharMing), f: T. den Braber, e: M. Topalovic en J.A. ter Veld
Belovend
Wiske van het Bossche Front (Kamp. Miketilla Monte Carlo x Renske Rufina van het Bossche Front NJK), f: J. Leunissen-Rooseboom, e: J. Verhoeve
Belovend
Honiland Illusion (Paramount Buddy x Kamp. Honiland Una Fiore) f: E. Shorina, e: A. Timmermans-Evers
Belovend

Puppyklasse reuen
Dancing Coat v.d. Beerse Haj (Honiland Be Happy x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: E. en E. Mensink
1 Veelbelovend. Beste Puppy
Dakota van de Beerse Haj (Honiland Be Happy x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: N. Arryn
2 Veelbelovend
Gibbs vom Köppelstein (Hary-Ming Ville Valo Black-Smooth x Babsy Brawn Velvet vom Köppelstein), f: P. Schädlich, e: P. Sikora
3 Belovend
Dance Of Life van de Beerse Haj (Honiland Be Happy x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: L. van Geselle en Y. den Boer
4 Belovend

Puppyklasse teef
Dream Girl van de Beerse Haj (Honiland Be Happy x Sherae Cream Pearl N Lace), f/e: A. Timmermans-Evers
Belovend

Jeugdklasse reuen
Fai-Yen's Alcazar (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f/e: M. van Drunen
1 U
Justin for Liu-su Style of Mary (Hugs For Style Of Mary dei Leoni Imperiali x Dreams Come Tru Style of Mary), f: M. Gvozdeva, e: L. Adler
2 U
Handle With Care da Quinta da Tapadinha (Schuman de Tangchow x Ellen Tressi Djalo), f: F. Silva Fonseca, e: R. Veerman
3 ZG
Stagebo's Count Down (Chan-Lo's Day Tripper x Stagebo's Xx), f: M. Stagebo, e: A. en A. Maring
G
Stagebo's Counter Strike (Chan-Lo's Day Tripper x Stagebo's Xx), f: M. Stagebo, e: A. en A. Maring
absent

Tussenklasse reuen
Maruso's Twinkle Blue Star (Echo In The Darq de Champernoune x Maruso's Jelly-Belly), f: R. Ried, e: W. Barning
1 U
Vita-Texla Olaf (Koperrood Flying Tiger x Vita Texla Irene), f: H.C. van Slageren, e: W. Vogel en J. C. Vogel- van Leur
2 ZG
Cherokee Lietuvos Liutas (L&A Goodtymes Black Sabbath x Orra Lietuvos Liutas), f: F: L. Tamaseviciene, e: C. May-Schulz
absent

Open klasse reuen

Bai Ling Pei´s Apollo The Moonwalker (Ok Go Lietuvos Liutas x Witchcraft Goodtymes de la Yakka), f: C. Schulz, e: J. Koschinski
1 U, resCAC
Paramount Buddy NJK (Paramount The Teaser x Paramount Pilot's Tahlulla), f: J. Sedillos, e: A. Timmermans-Evers
2 U
Brilliance Love Lace Mon Sher (Zizhan Miron`s Bounty x Lav Lap Top Chara Naomi Sher), f: E. Shapovalova, e: L. Adler
3 U
Bagatur Brannik from Realnature NJK (Kamp. Rossy Cream Tornado x Laurentine van het Bossche Front), f: A. Trendafilov, e: M. Clignet en J. Leunissen-Rooseboom
4 U
Aybo Fjurdy vom Beketal (Kamp. Chi Ming Zung Tzung Le x Bianka vom Selketal), f: W. Harms, e: F. van Os
ZG
Boss van de Beerse Haj (Qu Blue Bari von Reichenberg x Sherae Cream Pearl N Lace), f: A. Timmermans-Evers, e: J. Timmermans
ZG
I-Maska-Wang Wang Zhu von Mien-Shan (Kamp. Chic Cargo of the Royal Club, M: En'n Gai von Mien Shan), f: U. Studzinski, e: J. Mulder
ZG
Vita Texla Nico (Kamp. Koperrood Zwarte Hannes x Vita Texla Lobke), f: H.C. van Slageren, e: O. Vahl-van Kraanen
ZG
Incipit Orrynoor (Wiski Blek Djalo x Ikäneidon Nora O'Incipit, f: S. Sorlie, e: W.J.E. en A. den Os
ZG

Fokkersklasse reu
Vita Texla Nobbo (Kamp. Koperrood Zwarte Hannes x Vita Texla Lobke) f/e: H.C. van Slageren
1 ZG

Kampioensklasse reuen
Kamp. First Sherdan Derny de l’Empereur Gengis Kan (Kamp. Chowderny Xinling Shi x Chen Si Bleu du Lee Dou des Thitounes), f: F: N. Soubeyrand, e: N. Mattart
1 U, CAC, Beste Reu
Kamp. Maruso's Night Shade NJK JW’11 (Dsquared dei Tre Regni x Dremo Dowager), f: R. Ried, e: W. Barning
2 U
Kamp. Janus Kwei-Jang (Buster Kwei-Jang x Empire-Rose Kwei-Jang), f: J.F.M. Mimpen, e: W.J.E. en A. den Os
3 ZG

Veteranenklasse reu
Kamp. Chowderny Xinling Shi (Kamp. Rocky Black Pearl du Lee Dou des Thitounes x Ushuaia Xinling Shi), f: J. Houben, e: N. Mattart
1 U, Beste Veteraan

Jeugdklasse teven
Flameborough Sanval Bedouina NJK, JW’13 (Kamp. Triumphant’s Dream Warrior x Kamp. Flameborough Meliora), f: N. Valtteri, e: J. van der Stelt
1 U, resCAC
Red Savanah da Quinta da Tapadinha (Schuman de Tangchow x Ellen Tressi Djalo), f: F. Silva Fonseca, e: O. Vahl-van Kraanen
2 U
Can't Buy Me Love van de Beerse Haj (Paramount Buddy x Ona Loa Nio van het Bossche Front), f/e: A. Timmermans-Evers
3 ZG
Fai-Yen's Anastacia (Hary-Ming Snowstar-Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f/e: M. van Drunen
4 ZG
Stagebo's Cracklin' Rose (Chan-Lo's Day Tripper x Stagebo's Xx), f: F: M. Stagebo, e: S. Kranenbarg
ZG
Zizhan Miron's Dezora (Zizhan Miron's Diamant Blue My Dream x Zizhan Miron's Zhaklin Fluffy Cloud), f: F. L. Mironova, e: P.S. Cheng
G

Tussenklasse teven
Xquisite Black Jeans de las Colinas Imperiales (Kamp. Black Jack de los perros de Bigo x Fearless Heart Infinity Sweet Dream), f: F: S. Baurand, e: J. van der Stelt
1 U, CAC, Clubwinner’14
Liusu Bei-Bonchi (Mi Pao Red Sumac x Litchi Chow Daisy May) f/e: L. Adler
2 U
Banvin Fun Beatrice Fair Lady (Aerospace Skywalker Banvin Fun x Shagio-Chen Bessy), f: J. Vinogradova, e: J. Koschinski
3 U
Zizhan Miron's Onyx (Zizhan Miron's Diamant Blue My Dream x Zizhan Miron's Zhaklin Fluffy Cloud), f: F. L. Mironova, e: P.S. Cheng
4 ZG
Sita De Sjouwer Stee (Flying Tiger Koperrood x Liang De Sjouwer Stee), f: H.W. van Dalen-Baron, e: K. Beerens
ZG

Open klasse teven
Koperrood Ninga (Kamp. Domino Return Of The Tiger x Koperrood Crimson The Challenger), f: J. Klijn-Quintelier, e: M. Meupelenberg
1 ZG
Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant (Ran-gho du Li-Tcheoung x Marwelon Arwena), f: J. Duflot, e: M. van Drunen
2 ZG
Vita Texla Irene (Kamp. Koperrood Zwarte Hannes x Vita Texla Lobke), f/e: H.C. van Slageren
3 ZG
Oopke Germkes van het Bossche Front (Hidde van het Bossche Front x Kamp. Germke Grazyna van het Bossche Front) f: J. Leunissen-Rooseboom, e: W. Kaptein en M. Eichhorn
G

Fokkersklasse teef
Blue Velvet van de Beerse Haj (Qu Blue Bari von Reichenberg x Sherae Cream Pearl N Lace), f/e: A. Timmermans-Evers
G

Kampioensklasse teven
Kamp. Dan Hua Zung Tzung Le (Kamp. Pei Fang Midnight Zeb x Kamp. Ai-Bu Shi Shou Zung Tzung Le), f/e: D. Meyer-Söhl
1 U
Kamp. Xiao-Xing Oelan Oede CW’10/ ’11. W’11/’13 (Black-Schnau Egon x Kamp. Tai-Mai Oelan Oede), f/e: J. van der Stelt
2 U

Veteranenklasse teven
Vita Texla Pandora (Nørskov’s Black Buddy Boy x Xin- Feng's Anouska), f/e: H.C. van Slageren
1 ZG
High-Flyer Sahra of the Queens Club (Chico of the Queens Club x Rahnee Dhao's Arola.), f: B. Mannessen-Tilstra, e: B. Veldhuis
G
Kim-Li van het Venne-Dorp (Fu Man Chu van het Venne-Dorp x Churlie van het Venne-Dorp), f: A.M. Snels- van Amelsvoort, e: A. Leeuwenstein
G

Koppelklasse
Fai-Yen's Alcazar en Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant, e: M. van Drunen

Junior handling
Lisa Meupelenberg met Koperrood Ninga