Keurmeester: Jos Dekker

Jeugdklasse reu
Yuan-Bai van Juttersburch (Incipit Orrynoor x Gaiane Ninjah van Juttersburch), f: T. van der Heide, e: T. van der Heide en R.A. van der Baan
1 U
Zizhan Miron’s Image Of Saybiriya (Simauta Dess Messir x Zizhan Miron's Cherry White Sweet), f: L. Mironova, e: S. van Kranen
G                                   

Open klasse reu
Bidachows Gift From USA Smooth Gery (Sitze-Gou’s Glazz Paragon x Bidachows Tip Top Smooth Topsy), f: B. Dammann, e: T. van der Heide-Das
1 U, resCAC
Jango van de Beerse Haj (Honiland Zippo x Can't Buy Me Love van de Beerse Haj), f: A. Timmermans-Evers, e: M. Höppener
2 U
Dr Duco of the Lovely Angelhearts (Mian Merlin Shixin von Mien Shan x Cassiopeia of the Lovely Angelhearts), f: N. Studzinski, e: P. van der Sande-van Mierlo
3 ZG

Kampioensklasse reu
Fai-Yen’s Bon Jovi (Hary-Ming Snowstar Knut x Fai-Yen dite Rose du Grand Monbrescant), f:  M. van Drunen, e: J. van der Stelt
1 U, CAC, Beste van het ras, BIS-6

Jongste puppyklasse teef
Fai-Yen’s Cilla Black (Borgo de los perros de Bigo x Fai-Yen’s Beyonce), f: M. van Drunen, e: F. Makkinje
1 Veelbelovend, Beste jongste puppy in show

Puppyklasse teef
Dream Dakini Oelan Oede (Fai-Yen’s Bon Jovi x Xquisite Blackjeans de las Colinas Imperiales), f/e: J. van der Stelt
1 Veelbelovend

Jeugdklasse teef
Danu Inga van Juttersburch (Incipit Orrynoor x Gaiane Ninjah van Juttersburch), f: T. van der Heide, e: Y, en P.R. van Zanten
1 ZG
Queen Night von Mien-Shan (Mian Merlin Shixin von Mien-Shan x Ashley of the Lovely Angelhearts), f: U. Studzinski, e: K. en M. Jansen
2 ZG

Open klasse teef
Ysbrantsje van het Bossche Front (Bagatur Brannik from Realnature x Ploon van het Bossche Front), f/e: J. Leunissen-Rooseboom
1 U, CAC, Beste Teef
Rebel At Heart van Tjeda (First-Sherdan-Derny de l'Empereur Gengis Kan x Koperrood Charming), f: T. den Braber-den Hartog, e: f: en D. den Braber
2 U, resCAC
Xena van het Bossche Front (Miketilla Monte Carlo x Ploon van het Bossche Front), f: F: J. Leunissen-Rooseboom, e: J. Leunissen-Rooseboom en P. Zwarts-Matlung
absent
Yfke van het Bossche Front (Bagatur Brannik from Realnature x Ploon van het Bossche Front), f/e: J. Leunissen-Rooseboom
absent

Koppelklasse
Fai-Yen’s Bon Jovi en Dream Dakini Oelan Oede, e: J. van der Stelt
2e koppel in show