Jonste puppyklasse reu
Dark River V.h. Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande, e: Talitha Besembun
3 B
Don Juan V.h. Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande, e: Anne Bongers en Ramon Bolk
1 VB
Van 'T Huisje Duuk (Pico Bello V. Tjeda x Spice Van Taiynan) f: G.b. Veldhuis-ribbers, e: Charlotte Smink
4 B
Wonder Off The World Van Aan De Zwarte Molen (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Chowfamily Hayden) f: W. Dillen, e: Marianne Vader & Chiara Vader
2 VB

Puppyklasse reu
Chowfamily Charlie (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f: M. Meupelenberg, e: M.J.H. Clignet
1 VB, Beste Puppy
Elvis V.d. Beerse Haj (Black Inu V.d. Beerse Haj x Raphaella Jewel V.d. Beerse Haj) f: A.a.m. Timmermans-evers, e Miranda van Empel
Absent

Jeugdklasse reu
Black Kindom Bogdan (Our King Lietuvos Liutas x Black Kindom Lavender) f: V. Davydava, e: Martine Dauchy
Absent
Manchu Xian Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x One Star Foris Destiny) f: V. Steenbergen, e: V. Steenbergen & K.D. Koning-Ouwerkerk
1 U

Tussenklasse reu
Jip Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
1 U
Koning Bowie V.d. Kroonbeek (Djairo Blacky V.d. Kroonbeek x Gao De Xin Quintana) f: M.g.c.w.c.e. Höppener, e: Max Hoppener (NL) & H.l. Hoppener
2 U

Openklasse reu
Honiland Festival (Svetlie Istoki Zimniy Vecher x Honiland Modern Girl) f: E.l. Shorina, e: Annika Sporrel
3 ZG
Ishan Oelan Oede (Fai-yen's Bon Jovi x Amisha Oelan Oede) f: J. V/d Stelt, e: Cynthia & Yorick Wevels-meere
4 ZG
Junior King Leo V.d. Kroonbeek (Ako V.d. Kroonbeek x Asgard's Fei Ling) f: M.G.C.W.C.E. Höppener, e: Mirjam IJzerman en l.M IJzerman
2 U
Kosmos Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: Kudryashova I.S., e:J. van der stelt
1 U, resCAC

Fokkersklasse reu
Junior Initio (Gaius Julius Ceasar Ot Russkogo Couturier x Bereta Cunami) f/e: Y. Panchenko
1 ZG

Kampioensklasse reu
Bakkebo's Total Triumph (Kool Kashmir From Kwaitang x Stagebo's Angel Of The Morning) f: Susanne Danielsen, e: Birgitte Boe Toft
1 U, CAC, Best of Opposite Sex
Black Kingdom Triumph (Black Kindom Lazulite Rare x Black Kindom Ice Flower) f: V. Davydava, e: Veronique Steenbergen & Kelly Koning-Ouwerkerk
2 U
Gao de Xin Xenon Oreo (Yi Jian Zhongqing Apollo-Junior x Rumer Laska Faina) f: J. Koschinski, e: Stefan Rennicke
4 U
Goran Oelan Oede (Oasis Of Love Santa Haus x Chawa Oelan Oede) f/e: Jan Van Der Stelt
3 U

Veteranenklasse reu
Jango Van De Beerse Haj (Honiland Zippo x Can't Buy Me Love Van De Beerse Haj) f: A.a.m. Timmermans-evers, e: Max Hoppener
2 U
Lorky Sherdan Derny Du Lee Dou Des Thitounes (Sherdan Derny De L'empereur Gengis Kan x Impress Blue Du Lee Dou Des Thitounes) f: E. Martineau, e: Nadine Mattart
1 U
Pico Bello Van Tjeda (Uwe Ultimo Van Het Bossche Front x Koperrood Charming) f: Tjeda Den Braber, e: Brigitte Veldhuis
3 ZG

Jongste puppyklasse teef
Aisha Of The Magical Paws (Fai-yen's Bon Jovi x Ghinjo Oelan Oede) f/e: W.a Duijzer
1 VB, Beste Jongste Puppy
Akyra Of The Magical Paws (Fai-yen's Bon Jovi x Ghinjo Oelan Oede) f/e: W.a Duijzer
Afwezig
Angel Yuna Van Taiynan (Bruno Banani Europa Glokem x Voulez-vous Fushi Van Taiynan) f: J. Stegehuis, e: Remco & Ilona Oosterdijk
Afwezig
Demi Moore V.h. Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande,e: Amy Langeveld en Dennis De Man
3 VB
Doris Day V.h. Sporrings Huyske (Long Feng Max Rockatansky x Atti Tude V.h. Sporrings Huyske) f: P.a.h. V/d Sande, e: Petra Van Der Sande & Sharon Van Det Sande
2 VB
Van 'T Huisje Nouk (Pico Bello V. Tjeda x Spice Van Taiynan) f/e: G.b. Veldhuis-ribbers
4 B

Puppyklasse teef
Chowfamily Cindy (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f: M. Meupelenberg, e: Leonie Vd Ven en Alex Vd Ven
2 VB
Chowfamily Luna (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f/e: M. Meupelenberg
1 VB
Donna V.d. Beerse Haj (Ursel V.d. Beerse Haj x Whoopy V.d. Beerse Haj) f: A.a.m. Timmermans-evers, e: jasmijn Timmermans
3 B

Jeugdklasse teef
Gao de Xin Fu-Black-Monchi for Chia-Chu (Gao de xin Xenon Oreo x Gao de xin Polina-Arwen-Galadriel) f: J. Koschinski, e: Stefan Rennicke
2 U
Greata Us Wässel De Ling (Bruno Banani Europa Glokem x Isamashii Shensi) f/e: Claudia Fuß
1 U, resCAC
Hjelme Got My Mind Set On You (News Nectar Ot Sibirskogo Medvedja x Hjelme Easy Lover) f/e: Stine Hjelme
3 U
Mei-Lin Off Cenayda’s Home (Black Kindom Triumph x Keti Forever Chow) f: V. Steenbergen, e: Veronique Steenbergen en M. Zandstra
4 U
Other Stormy Of Fee V.d. Kroonbeek (Gao De Xin Yoldas Smooth Fawn Boy x Asgard's Fei Ling) f: M.g.c.w.c.e. Höppener, e: Cynthia & Yorick Wevels-meere
ZG
You Owe Me One Van Taiynan (Black Kindom Unique Prince Mylo x Utan Dej- One Of Us Van Taiynan) f/e: J. Stegehuis
ZG

Tussenklasse teef
Gao de xin Dorie (Yi Jian Zhongqing Apollo-Junior x Xia von Reichenberg) f: J. Koschinski, e: Wolfgang Benka
1 ZG

Openklasse teef
Asgard’s Fei Ling (Robin Hood Von Mien Shan x Romina Von Reichenberg) f: Angela Winnesberg, e: Max Hoppener
2 ZG
Aukje Arya Van Het Bossche Front (Friendly Red King Vd Beerse Haj x Xilia Van Het Bossche Front) f: J.L. Rooseboom, e: Leonie Vd Ven en Alex Van De Ven
3 ZG
Caisa von Reichenberg V(Robin Hood von Mien-Shan x Black Kindom Ramona) f/e: Wolfgang Benka
4 ZG
Chowfamily Donna (Bruno Banani Europa Glokem x Chowfamily Quinn) f/e: M. Meupelenberg
Absent
Kyona Laster Gold (Avant-garde Djalo x Vanua Levu Titaniya For Laster Gold) f: I. Kudryashova, e: Veronique Steenbergen en Monique Tempel-Galesloot
1 U

Fokkersklasse teef
Glory Grace V.d. Kroonbeek (Bruno Banani Europa Glokem x Honiland Theia- Mae Diamond) f/e: M.G.C.W.C.E. Hoppener
1 ZG

Kampioensklasse teef
Fu Daiyu Smooth Von Der Wieseck-Aue (Mch. Mees Van Het Bossche Front x Mch. Enola Smooth Beauty Von Der Wieseck-aue) f/e: Nicole Jakobeit
4 ZG
Gao de xin Zélenya Rose (Pup Peroni Laska Faina x Gao de xin Polina-Arwen-Galadriel f: Jester Koschinski, e: Stefanie Hemmann
2 U
Hjelme Easy Lover (Kool Kashmir From Kwaitang x Bao-fang's Hong-se Yue-liang) f/e: Stine Hjelme
1 U, CAC, Beste van het Ras, Clubwinnaar 2024
One Star Foris Destiny (One Star Foris Ayan Love x Tamyssa Cunami) f: M. Dascaliuc, e: Veronique Steenbergen
3 U

Veteranenklasse teef
Bao-fang's Hong-se Yue-liang (Piuk Chow Pleasant Spirit x Bai Ling Pei's Alexa She's Glamorou) f: Abbelone & Ib Perlblad, e: Stine Hjelme
1 U, Beste Veteraan
Enola Smooth Beauty Von Der Wieseck-Aue (Chen Jing Zung Tzung Le x Xenia Smooth Virta Valo) f/e: Nicole Jakobeit
G

Koppelklasse
Manchu Xian Off Cenayda's Home & Mei-Lin Off Cenayda's Home, e: V. Steenbergen
2e plaats
Black Kindom Triumph & One Star Foris Destiny, e: V. Steenbergen
1e plaats, Beste Koppel